Vdes i riu nga Shkodra, nëna në gjendje kritike! U aksidentuan 3 ditë më parë, po udhëtonin me motor drejt Postribës kur u përplasën me makinën

Vdes i riu nga Shkodra, nëna në gjendje kritike! U aksidentuan 3 ditë më parë, po udhëtonin me motor drejt Postribës kur u përplasën me makinën

Suard Milani

Suard Milani, 21 vjeç ishte viktimë e aksidentit në Hot të Ri, Shkodër. I riu po udhëtonte me motor drejt Postribës bashku me nënën e tij, e cila mbeti e plagosur rëndë.

Aksidenti ndodhi para tre ditësh, ndërsa i riu ka ndërruar jetë ditën e djeshme pasi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra. Nëna e tij, Lida Milani ndodhet në spitalin e Traumës pasi ka pësuar dëmtime të rënda dhe ndodhet në gjendje kritike.

Motori që po drejtonte i riu u përplas me një automjet dhe për pasojë u dëmtuan rëndë nënë e bir. Nga policia nuk është bërë asnjë njoftim zyrtar lidhur me aksidentin e ndodhur më 14 maj.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Kemi nevojë për një garanci sigurie edhe nëse jemi jashtë NATO-s