Veliaj uron Partizanin për titullin: Miratojmë në Këshillin Bashkiak dhe shpërblimin për kampionët

Veliaj uron Partizanin për titullin: Miratojmë në Këshillin Bashkiak dhe shpërblimin për kampionët

Partizani feston titullin kampion

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar ekipin e Partizanit për titullin kampion. Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se shumë shpejt do të miratohet në Këshillin Bashkiak dhe shpërblimi për kampionët.

“Super lajm që trofeu i kampionatit qëndron në Tiranë. Shumë urime ekipit dhe gjithë stafit të FK Partizani Albania për titullin kampion . Siç kemi bërë çdo vit, kur fitues ka qenë një ekip kryeqytetas, do të miratojmë në Këshillin Bashkiak dhe shpërblimin për kampionët”, shprehet Veliaj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Pikë të barabarta me Tiranën, Partizani kampion i Superligës për herë të 17-të në histori! Bylisi bie nga kategoria, Vllaznia në Evropë


SI.E./S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Sulm kibernetik në Krime

Sulm kibernetik në Krime