Vendi do të përfshihet nga reshje shiu këtë pasdite, parashikimi i motit për sot

Vendi do të përfshihet nga reshje shiu këtë pasdite, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe reshje shiu me stuhi në verilindje , Juglindje pasdite.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 17-22 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rënie 30-33°C në veri deri në 34-36°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 7-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi

Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi