Vendi i ekzekutimit të vëllezërve, rruga e 'blindur' me kamera sigurie

Në vendin e ngjarjes ka shumë kamera sigurie në të dyja anët e rrugës, ku 8 prej tyre ndodhen rresht, që do të lehtësojnë shumë punën e policisë në identifikimin e autorëve që i bënë pritë makinës ku u ekzekutuan dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia.

Ka një rrjet të tërë kamerash sigurie jo vetëm në vendin ku është kryer ekzekutimi por edhe përgjatë rrugës nga të dyja anët.


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Apeli i GJKKO lë në 'arrest shtëpie' ish-zv.ministren Rovena Voda