‘Veshi’ trafikun e Brazilit me ngjyra, papagalli lozonjar del në kamerën rrugore dhe bëhet viral (VIDEO)

BRAZIL- Një papagall vendosi të zbukurojë me ngjyrat e tij, trafikun e Brazilit, duke ia zënë pamjen kamerës së sigurisë dhe duke u bërë protagonistë për disa sekonda.

Ky papagall lozonjar, vendosi të pushonte pak nga fluturimi mbi nja kamerë rrugore në Curitiba. Momenti i lezetshëm nga “vizitori” special, u shpërnda në rrjet, duke u bërë viral dhe duke shpërndarë buzëqeshje.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Boks/ Kolumbiani s'reziston dot! Nelson Hysa tjetër fitore me nokaut, merr titullin e UBC

Boks/ Kolumbiani s'reziston dot! Nelson Hysa tjetër fitore me nokaut, merr titullin e UBC