VIDEO/ Vetëm 5 minuta lojë, ndërpritet ndeshja Tirana-Partizani! Tifozët hedhin shashka në fushë, dëmtohen 2 portierët

Ashtu siç pritej ka nisur me tensione ndeshja Tirana-Partizani pasi vetëm pas 5 minutash lojë, tifozët kanë hedhur shashka në fushë dhe kanë dëmtuar dy portierët Bekim Rexhepi i Partizanit dhe Visar Bekaj i Tiranës. Arbitri Juxhin Xhaja ka ndërprerë ndeshjen dhe ka futur dy skuadrat në dhomën e zhveshjes.

VIDEO/ Kryeqyteti është i kuq, Partizani mposht 2-0 Tiranën në një përballje elektrizuese për kreun e Superligës

B.V/r.k./Shqiptarja.com

×

Meta në 'sulm', Milaim Zeka në 'Frontline': Arrestimet e mëdha bëhen fundjavave! Nuk mund askush të fitojë luftën ndaj Amerikës