Vettingu dhe intensifikimi i hetimeve ndaj krimit, Arta Marku vizitë në Francë

Kryeprokurorja Arta Marku

Kryeprokurorja Arta Marku ka nisur një vizitë zyrtare në Francë, me ftesë të homologut francez, Francois Molins.

Lufta ndaj krimit, intensifikimeve të hetimit apo dhe Vettingu në drejtësi do jenë në fokus të takimit të Markut me Molins.

Vizita e Arta Markut në Francë vjen në kuadër të 10 vjetorit të Rrjetit të Prokurorëve të Përgjithshëm të vendeve të Bashkimit Evropian.

  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë Reforma në drejtësi?

Komento

Komente

  • Plasja.: 16/05/2018 20:39

    Arta MARKU eshte kukulla e TAHIRAMETES DHE XHAFAJT SIGURISHT QE ESHTE RUCI BALLA ERIONI .KA SHUME KRIMBA DHE PESHKAQENE TE MODELILIT BAFTJAR ZEQO DHE VANGJUSH DAKO .SUBASHI QE DI TE TUND VETEM KOKEN TE XHAXHI ENVER EDI RAMA .

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Baldushku' godet dy shpërndarësit e drogës, sekuestrohet kokainë dhe kanabis