POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Victoria Beckham sapo krijoi tendencën e fundit për çizmet pranverore (FOTO)

Victoria Beckham ka gjetur mënyrën idelae për të nxjerrë më në pah pedikyrin. Një këmbë e ekspozuar përmes sandaleve apo çizmeve të hapura përpara është një nga tendencat e përkryera që ka sjellë në qendër të vëmendjes Beckham. Ky model këpucësh është idealja për pranverën.

Beckham është e njohur për shjen e hollë dhe për ndikimin e saj në modë.

Tashmë që u veshën nga Victoria këto çizme të hapura para do të jenë ndër më të pëlqyerat.

/Vogue.com

A.P./Shqiptarja.com
Komento