Aksidenti i rëndë në Lushnje, momenti prekës kur nëna gjen trupin e pajetë të të birit mes shkurreve, 30 metra larg vendit ku ra makina

Aksidenti i rëndë në Lushnje,  momenti prekës kur nëna gjen trupin e pajetë të të birit mes shkurreve, 30 metra larg vendit ku ra makina

1716545585_luussssss.jpg

Një fëmijë ka gjetur trupin e pajetë të 22 vjeçarit I cili humbi jetën mbrëmjen e djeshme në autostradën Rrogozhinë Lushnje në fshatin Konjat.

Dyshohet se për shkak të shpejtësisë së madhe me të cilën drejtonte mjetin humbi kontrollin dhe pasi u përplas me barrierat e hekurit makina përfundoi në oborrin e një banesë.

Trupi i të riut u gjet 30 metra larg vendit ku ndodhi aksidenti. Për të gjetur trupin në vendngjarje kishte shkuar dhe e ëma dhe babai i të riut. Në momentin kur nëna ka gjetur të vdekur djalin u ndje keq dhe ra në tokë duke humbur ndjenjat për një moment.


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Lushnje/ Shpejtësia i merr jetën 22 vjeçari! Nënës i bie të fikët kur gjen djalin e pajetë


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kremlini: Kamala Harris, retorikë armiqësore ndaj Rusisë

Kremlini: Kamala Harris, retorikë armiqësore ndaj Rusisë