VIDEO/ Akuzat e Topallit për vilat e kreut të PD dhe kunatin e tij, Rama-Bashës: Po që i ke i ke dhe s’ke veç ato

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të dhënë në emisionin “Opinion”, të kreut të opozitës Lulzim  Basha i cili tha se nuk ka asnjë vilë.

Në një video të postuar në Instagram kreu i qeverisë, ka vënë përballë deklaratave të Bashës ato të Jozefina Topallit që e akuzon kreun e PD se ka hyrë në politikë me një agjendë të pastër ekonomike personale.

“Po që i ke i ke dhe s’ke veç ato, po këta nuk e kuptojnë që ty të takon të gënjesh, se nuk mund të luash me karakterin tënd”- shkruan Rama teksa poston videon

E.M./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Jetesa mes ujërave të zeza e banorëve në Lezhë kthehet në kërcënim për shëndetin, lagja 'Varosh' pa kanalizime prej kohësh