VIDEO/ Anglia e kthen në stërvitore, Saka ndëshkon Senegalin për herë të tretë

VIDEO/ Anglia e kthen në stërvitore, Saka ndëshkon Senegalin për herë të tretë

Saka

57' / Angli 3-0 Senegal. Bukayo Saka mbyll llogaritë e sfidës. Sulmuesi i Anglisë ka shënuar golin e tretë të ndeshjes në minutën e 57. Asisti i Fodes (i dyti këtë ndeshje) ka dërguar te goli sulmuesin e Arsenalit. Për Saka ky është goli i tretë në këtë Kupë Bote.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Anglia me Francën përballen në çerekfinale, Tre Luanët 'kafshojnë' 3 herë Senegalin (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm