VIDEO/ Autobusi elektrik shpërthen në flakë në Paris

Ndodh edhe kështu, kur një autobus elektrik ka shpërthyer në flakë ditën e djeshme në Paris.

Një video e publikuar nga mediat franceze, tregon autobusin elektrik në qendër të Parisit i cili merr flakë, duke u përhapur me shpejtësi në të gjithë mjetin, por pa pasoja për pasagjerët.

Ndonëse autobusi është i viteve të fundit të prodhimit dhe një nga më modernët, kjo nuk e ka shpëtuar atë nga problemet. Kjo ngjarje u regjistrua një ditë më parë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Kolumbi/ Shembet tribuna e spektatorëve gjatë ndeshjes së demave, 4 viktima, mbi 300 të plagosur (VIDEO)