VIDEO/ Braçe zbulon "shoferen" e tij personale, kush është deputetja e PS që e shoqëron me makinë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka zbuluar se kolegia e tij, Mimi Kodheli është bërë për një ditë ‘shoferja’ e tij personale.

Braçe ka ndarë në rrjetin social 'Instagram' një video ku shkruan se për shkak të bllokimit të rrugëve për ndeshjen e kombëtares Sqhipëri-Islandë, ka kërkuar ndihmën e Kodhelit.

'Me shoqen time, në një makinë më tipikë italiane. Kështu është kur e ke dhe shoqe dhe shofere, kur për shkak të bllokimit të rrugëve merr përsipër që të të cojë sa më afër. Ndahemi tek ekipi, e kemi një gjë që na ndan por të tjerat na bashkojnë', thotë Braçe. 

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Partia: 28/09/2022 13:14

    O bo bo na gajasen,ku po shkonin per ndonjë drek apo darke,gjithçka ju bashkon,pak me ju prek interesi nga ana e partise shpërtheni aty vlerësoje njeriun.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Braverman vazhdon goditjen ndaj emigrantëve: Shqiptarët që kalojnë La Manshin me gomone të depërtohen brenda 20 ditësh

Braverman vazhdon goditjen ndaj emigrantëve: Shqiptarët që kalojnë La Manshin me gomone të depërtohen brenda 20 ditësh