VIDEO/ Egnatia ndëshkon Tiranën, VAR 'ngrin' festën e Dwamena-s

VIDEO/ Egnatia ndëshkon Tiranën, VAR 'ngrin' festën e Dwamena-s

Goli i Dwamena

77' Tirana 0-0 Egnatia. Dwamena gjen golin për rrogozhinasit, pas asistit të Kasës. VAR ndërhyn dhe akordon pozicion jashtë loje.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Egnatia shkruan historinë, mposht Tiranën dhe fiton Kupën e Shqipërisë! 120 minuta lojë në Elbasan


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Larguan Diego Longon, Teuta rikthen për herë të pestë në stol Edi Martinin

Larguan Diego Longon, Teuta rikthen për herë të pestë në stol Edi Martinin