VIDEO/ Ekzekutimi në Fier, gjendet i djegur 'Range Rover-i' i vrasësit! Brenda në makinë gjendet edhe një armë

Vrasësi i Shkëlzen Kastratit sot është larguar nga vendngjarja dhe më pas i ka vënë flakën makinës së tij 'Range Rover' në zonën e  quajtur "Mbikalimi i Baltzës". Makina është e djegur krejtësisht. Ndërkohë që brenda në automjet është gjetur e djegur edhe një armë zjarri. Nuk dihet akoma lloji i armës dhe nëse është përdorur në vrasjen ndaj Shkëlzen Kastratit.


Lajmi kryesor:

Fier/ Ekzekutohet me automatik me silenciator brenda makinës 42-vjeçari, dyshohet për hakmarrje! Vëllait të tij iu bë atentat në 2016-n! Gjendet i djegur 'Range Rover-i' i vrasësit


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritetet shtetërore situata e zjarreve në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një tjetër vatër e madhe zjarri në Vlorë,  flakë edhe në malin e Kuçit