VIDEO/ Flamur gjigant dhe emocione gjatë himnit, tifozët e Kombëtares mrekulli në 'Air Albania'! Lojtarët harrojnë VIP-at


Në "Air Albania" nisi mes emocionesh sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Hyrja e skuadrave në fushë ka qenë emocionuese, teksa korografia ishte kuqezi. Veç të gjithë stadiumit me këto ngjyra, një flamur gjigant u shpalos në qendër të tribunave. 22.500 tifozët dhuruan emocione gjatë himnit, me lojtarët që u kthyen nga flamuri, duke i kthyer shpinën tribunës VIP.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Kombëtarja 'fal' Ishujt Faroe, vetëm 0-0 në 'Air Albania'! Tifozët spektakël në tribuna, Shqipëria e mbyll e para në grupin E


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Librazhd/ Dy makina përplasen ‘kokë më kokë’ në fshatin Qukës, 6 të plagosur

Librazhd/ Dy makina përplasen ‘kokë më kokë’ në fshatin Qukës, 6 të plagosur