VIDEO/ Gjermania i shënon Spanjës, VAR 'ngrin' festën e Rudiger

Goli i Rudiger

Spanjë 0-0 Gjermani. Antonio Rudiger shënon për Gjermaninë në minutën e 40. Një krosim nga e djathta ka bërë që mbrojtësi të ndodhej i harruar në zonën kundërshtare duke mposhtur Unai Simon. Festa e Gjermanisë nuk zgjati shumë pasi VAR anulloi golin për pozicion jashtë loje.

KATAR 2022/ Gjermania shmang turpin e eliminimit 7 minuta nga fundi, barazim me 2 gola kundër Spanjës! Garë e fortë në grupin E (VIDEO)

×

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, numërohen mbi 90 përqind të votave! Kandidatja e VMRO-së kryeson bindshëm, ku renditën shqiptarët