VIDEO/ Humbje 'e ëmbël' për Arsenal, PSV kalon në fazën me eleminim direkt të Europa League

VIDEO/ Humbje 'e ëmbël' për Arsenal, PSV kalon në fazën me eleminim direkt të Europa League

PSV mund Arsenal

Europa League ka zhvilluar ndeshjet e pesta në grupe. Në Holandë, PSV fitoi 2-0 me Arsenalin. Golat për vendasit u shënuan nga Veerman në minutën e 56 dhe de Jong në të 63 minutë. Me këto tri pikë PSV i bashkohet Arsenal duke qenë skuadrat që kalojnë më tej nga grupi A.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Lazio tri pikë me shije kualifikimi, Roma fitore me vlerë në transfertë! Manchester United mund skuadrën e Lushkjas, shënon edhe Ronaldo


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Sekuestrimi i pasurive të Ervis Martinajt, sot seanca në Apelin e GJKKO-së për ankimin e familjarëve

Sekuestrimi i pasurive të Ervis Martinajt, sot seanca në Apelin e GJKKO-së për ankimin e familjarëve