VIDEO/ I duket çmimi 'i kripur', klienti i hedh kafenë e nxehtë në fytyrë menaxheres

VIDEO/ I duket çmimi 'i kripur', klienti i hedh kafenë e nxehtë në fytyrë menaxheres

Momenti kur klienti i hedh kafenë menaxheres

Një video është bërë virale në rrjet, teksa një burrë filmohet nga kamerat duke i hedhur kafe të nxehtë në fytyrë menaxherit të një lokali. Ngjarja ka ndodhur në Uashington, ku shkak është bërë çmimi i kafesë 97 cent.

Kjo ka zemëruar së tepërmi qytetarin, i cili është ‘hakmarrë’ ndaj menaxheres, duke ja hedhur kafenë fytyrës. Mediat e huaja kanë publikuar videon, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur dhe policia, por autori është larguar.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)