Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi filmohen në Londër, VIDEO ku duken duke ecur dorë për dore

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është parë në Londër, bashkë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin.

Ata janë parë të dy në rrugët e kryeqytetit, ndërsa mediat shkruajnë se janë filmuar në një zonë goxha luksoze dhe me dyqane të shtrenjta.

Çifti Meta-Kryemadhi shihen duke ecur krah-për-krah me njëri–tjetrin, ndërkohë që disa herë është aluduar në media se ata kanë biznese në Londër.

Tre fëmijët e Ilir Metës studiojnë në Angli, ku kostoja për të arsimuar është shumë e lartë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Germenji: 10/09/2022 12:54

  kudo qe te shkoni o kerma do ju ndjeke mallkimi i popullit hajduter te qelbur

  Përgjigju
 • Deni: 10/09/2022 10:42

  Sfida që nuk duhet humbur: Jetoni 5 ditë me Ermalin. Lejeni liken dhe monen rehat atyre ju qan zemra per atdheun.

  Përgjigju
 • noku: 10/09/2022 09:29

  Ku fjetën, tek hoteli vet?

  Përgjigju
 • Londra: 10/09/2022 00:39

  E qelben Angline kjo dyshe plehrash!

  Përgjigju
 • Turi: 10/09/2022 00:11

  Maskarenjte. Pale bredhin neper Londer. Si nuk ju vjen turp. Vetem njoni ka te drejte te bredhe...Mehmet Enver Rama!

  Përgjigju
 • nesa: 09/09/2022 23:14

  ne londer i ke gjithe femijet e politikaneve ska ngel njeri ketej bejne jete luksoze e shkollohen ne shkollat me te mira qe nga femijet e ilirit te tomit e me rradhe

  Përgjigju
 • Jimmy: 09/09/2022 20:23

  Po pres me padurim per keto dy funderina ti shof ne black ⚫️ list! Dhe tek 7 penxheret

  Përgjigju
 • goni: 09/09/2022 19:17

  nuk kane kokerr leku,metaj,,,kane marre kredi ne banke per te blere biletat e avionit....

  Përgjigju
 • Ehhhu: 09/09/2022 19:06

  Po aty rrine si te tulatur se nuk i pjerdh njeri, ama ne shqiperi bejne si gjela se e din ca populli kan

  Përgjigju
 • Jari: 09/09/2022 18:44

  Po trasferojnë Paundët në Qipro, e po shesin bizneset, hajdut ordinerë të dy.

  Përgjigju
 • Mici: 09/09/2022 18:00

  Qelbet rruget me eren e corapeve dhe te djathit. Si barbona. Aty e njihni vleren qe keni si njeres.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto