VIDEO/ Kristjan Asllani brilant me të jashtmen, asist fantastik për Lautaron nga mesi i fushës! Interi në avantazh

VIDEO/ Kristjan Asllani brilant me të jashtmen, asist fantastik për Lautaron nga mesi i fushës! Interi në avantazh

Asisti i Kristjan Asllanit dhe Lautaro


Interi po fiton 0-1 me Leçen në udhëtim, duel ky i vlefshëm për javën e 26-të në Serie A. Përballja u zhbllokua shpejt dhe protagonist në këtë duel ishte Kristjan Asllani. Mesfushori i Kombëtares e nisi titullar dhe në të 15 minutë dhuroi një pasim fantastik me të jashtme për Martinez, me kapitenin që shënoi për Interin golin e parë. Për t'u riparë pasimi i Asllanit, që edhe njëherë tregon se ka vizion për lojën dhe kur është në regji dhuron "magji".

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Interi 'poker' ndaj Leçes, zikaltërit pranë titullit kampion! Juventusi fiton 3-2 ndaj Frosinones, ngecin Napoli me Milanin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Prokuroria e fton për intervistim ministren Hajdari nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës

Prokuroria e fton për intervistim ministren Hajdari nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës