VIDEO- Ky është kanteri i ndërtimit të hotelit ku humbi jetën roja pasi ra nga kati i dytë

Report Tv sjell pamje nga kanteri i ndërtimit të hotelit 6 katësh ku një natë humbi jetë roja i tij, 62-vjeçari Thoma Rusi pasi ra nga kati i dytë.


Lajmi kryesor:

Roja ra në gropën e ashensorit pas frikës nga tërmeti dhe vdiq/ Arrestohen administratori dhe inxhinieri i firmës ndërtuese (VD)


  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?



×

Lajmi i fundit

20 punët më të paguara në botë

20 punët më të paguara në botë