VIDEO/ Malore për Tiranën, bardheblutë ndëshkohen me karton të kuq në finale

VIDEO/ Malore për Tiranën, bardheblutë ndëshkohen me karton të kuq në finale

Ndërhyrja e gabuar e Berishës

25' Tirana 0-0 Egnatia. Bardheblutë mbeten me një lojtar më pak. Enea Jorgji i tregon kartonin e kuq Elvi Berishës, pas një ndërhyrje të gabuar të këtij të fundit. Tanimë finalja e Kupës së Shqipërisë vështirësohet për skuadrën e Shehit.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Egnatia shkruan historinë, mposht Tiranën dhe fiton Kupën e Shqipërisë! 120 minuta lojë në Elbasan


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Masakra me 6 të vrarë në Greqi, policia jep detaje! Autorët futën në ‘kurth’ viktimat, ishin pjesë e një bande në Turqi

Masakra me 6 të vrarë në Greqi, policia jep detaje! Autorët futën në ‘kurth’ viktimat, ishin pjesë e një bande në Turqi