VIDEO/ Mbushur me plehra, ja pamja që iu ofron Bardh Spahia turistëve në Theth

Edhe pse Thethi është një nga zonat turistike të Shkodrës që vizitohet nga qindra mijëra turistë vendas dhe të huaj, duket se bashkia këtë vit do t’u ofrojë vizitorëve një panoramë krejt ndryshe nga sa presin.

Plehrat jo vetëm që nuk janë pastruar, por situata ka shkuar deri në pikën sa ato të përhapen në zonat përreth, duke u kthyer një vend qëndrimi për kafshët e rastit.

Kjo panoramë për vizitorët do të mund të ishte evituar nëse bashkia do të kishte zbatuar planin e masave për pastrimin e zonave publike dhe aq më tepër për një atraksion turistik siç është Thethi.

SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 04/05/2023 00:00

  Sot dhe plerat jane nje mjet ose arme zgjedhjesh,s.d.q.shkodranet kane patur historikisht nje reputacion jo te mire per sa i perket pastertise.

  Përgjigju
 • Meri: 03/05/2023 11:33

  Pastërtia eshte kultur,është bukuri që e ndjen shpirti,jo të gjithë e admirojnë të bukurën dhe pastërtin.

  Përgjigju
 • +×÷=: 03/05/2023 10:56

  Bashkia e Shkodres nuk po hjek plehnat e qytetit e jo ma ne Theth qe as nuk I bjen bija e menes!

  Përgjigju
 • Garazhi: 03/05/2023 10:51

  Me mire menkuaj e plehra se me ramen Kryeminister. Shkodra nuk i pranon komunistat dhe pkellen e tyre. Poshte neo komunistat. Rama ik

  Përgjigju
  • Ehuuu: 03/05/2023 11:18

   Iku komunizmu o daku.

  • Bim: 03/05/2023 11:14

   Ma mire ik ti e shko me jetu ne ndonje garazh ne perendim se me mentalitetin tend kallxon qe je nje prej komunistave qe jetojne ne kete vend qe akoma besojn ne liderin maximo Sali Berisha

 • Bim: 03/05/2023 09:52

  Tmerr ne 2023

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Felaj i tërheq vëmendjen Korreshit për zhurmë në sallë, Dash Sula i fërkon kokën ‘për ta ngushëlluar’

Felaj i tërheq vëmendjen Korreshit për zhurmë në sallë, Dash Sula i fërkon kokën ‘për ta ngushëlluar’