VIDEO/ Moment dramatik në SHBA, rrufeja godet shtëpinë, panik te banorët

Momente dramatike janë regjistruar në Florida të SHBA-së, teksa rrufeja ka goditur një shtëpi. Ngjarja është shënuar në Daytona Beach, kur zona e përfshi nga një stuhi, e cila pati jo pak pasoja, raportojnë mediat e huaja.

Siç shihet dhe në video, rrufeja ka goditur një banesë, duke shkaktuar tym dhe e dëmtuar jo pak atë. Gjithçka ka ndodhur në vetëm tre sekonda, duke shkaktuar panik te banorët e lagjes, të cilët mbetën dhe pa internet e shërbimin telefonik.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 21/05/2018 08:56

    Pse nuk bie në parlamentin e Shqipërisë në ditët kur gjithë fundërrinat janë brënda?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj