VIDEO/ Moment epik para ndeshjes, policët gjermanë futen në valle me tifozët e Shqipërisë

 
Atmosfera në Hamburg është fantastike, me motin që ndryshe nga dje i ka buzëqeshur tifozëve të Shqipërisë dhe Kroacisë, ekipe të cilat do përballen sot në 15:00 për Grupin B në Euro 2024.

Përpara ndeshjes në vallen e shqiptarëve janë futur edhe policët gjermanë, çka tregon për atmosferën e mirë në prag të duelit.


Lajmi kryesor:

EURO 24/ Ndeshja Shqipëri-Kroaci, Hamburgu vishet kuqezi! Mijëra tifozë në stadium Report Tv sjell atmosferën (FOTO+VIDEO)


S.DH/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

U dhunua dhe u la në rrugë, flet fqinj i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë, ai jetonte vetëm

U dhunua dhe u la në rrugë, flet fqinj i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë, ai jetonte vetëm