VIDEO/ Momenti kur i vihet flaka makinës së drejtoreshës së Tatimeve në bashkinë e Vlorës

 

Shqiptarja.com ka siguruar momentin kur i vihet flaka makinës së drejtoreshës së Tatimeve në bashkinë e Vlorës Anjeza Shikos. I maskuar me kapele autori afrohet dhe spërkat me lëndë djegëse makinën dhe më pas i vë flakën.


Lajmi kryesor:

Digjet makina e drejtoreshës së Tatimeve në bashkinë e Vlorës, disa të shoqëruar! I ati: Për shkak të detyrës! VIDEO kur autori i maskuar i vë flakën mjetit


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek