VIDEO/ Momenti kur makina shpërthen në flakë sapo furnizohet me gaz në pikë karburanti

Report Tv ka siguruar videon e momentit kur makina shpërthen në flakë sapo ishte mbushur me gaz në një pikë karburanti dhe po dilte prej andej. ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Maliqit, pasi është furnizuar me gaz në një prej pikave të karburantit në vendin e quajtur Gryka e Pocestës.

Siç shihet në video makina pas furnizimit me gaz po lëvizte ngadalë për të hyrë në rrugë kryesore, por nuk ka mundur pasi ka shpërthen në flakë për shkaqe ende të panjohura. Nga shpërthimi drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri kanë dalë në kohë duke marrë disa djegje në trup, ndërsa makina ka vijuar të lëvizë vetë duke kaluara rrugën kryesore dhe përfunduar në një kanal.

Dy të plagosurit ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.


Lajmi kryesor:

VIDEO nga momenti kur makina merr flakë pasi furnizohet me gaz dhe bie në kanal në Maliq, dëgjohen 3 shpërthime! Shoferi e pasagjeri pësojnë djegie në trup


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur