VIDEO/ Morgan Freeman pjesë e Botërorit, mesazh special që tejkalon futbollin

VIDEO/ Morgan Freeman pjesë e Botërorit, mesazh special që tejkalon futbollin

Morgan Freeman

Aktori Morgan Freeman ishte pjesë e cermonisë hapëse të Kupës së Botës në Katar. Mesazhi për harmoni mes popujve dhe kombeve të ndryshme u përcoll nga ylli i kinemasë. Këngë, balet, performancë dhe shumë ndriçim në këtë event.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Zbardhet telefonata e fundit të bosit italian të drogës para se të vdiste: Kujdesu për fëmijën! Dyshohet se u vra me urdhër të Elvis Demçes nga burgu

Zbardhet telefonata e fundit të bosit italian të drogës para se të vdiste: Kujdesu për fëmijën! Dyshohet se u vra me urdhër të Elvis Demçes nga burgu