VIDEO/ Ndeshja e Kupës luhet në fushën më të keqe që keni parë ndonjëherë

VIDEO/ Ndeshja e Kupës luhet në fushën më të keqe që keni parë ndonjëherë

Ndeshja e Kupës në Peru

Edhe futbollistët më aventurierë nuk do të donin të luanin në fushën ku u luajt ndeshja e Kupës së Perusë dhe ndoshta shumë njerëzve as që do t'u shkonte mendja të shkelmonin një top në mes të një fushe me kaq bar.

Në qytetin peruan të Macari, kjo ndodhi edhe në një ndeshje zyrtare të Kupës peruane dhe një video e fushës u përhap në internet, të cilën komentuesit e shpallën menjëherë si 'më e keqja e të gjitha kohërave'.

Shihni sesi mund të luhet futboll në një fushë ku nuk është e pazakontë që topi thjesht të humbasë nëpër barin që më shumë duket si shkurre.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli