Ndeshja hapëse e Botërorit, formacionet e Katar - Ekuador

Ndeshja hapëse e Botërorit, formacionet e Katar - Ekuador

Nxehmja e skuadrave

Botërori 2022 luan sot në 17:00 ndeshjen e parë mes Katarit dhe Ekuadorit për grupin A.

Formacionet zyrtare:

Katar: Al Sheeb; Al-Rawi, Khoukhi, Hassan; Pedro Miguel, Hatem, Boudiaf, Al Haydos, Homam Ahmed; Almoez Ali, Akram Afif

Ekuador: Galindez; Preciado, Torres, Hincapie, Estupinian; Plata, Mendez, Caicedo, Ibarra; Valencia, Estrada


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Simpantizante e flaktë e Luizit dhe Kiarës, ndjekësja habit me veprimin, i vë mbesës emrin e moderatores

VIDEO/ Simpantizante e flaktë e Luizit dhe Kiarës, ndjekësja habit me veprimin, i vë mbesës emrin e moderatores