VIDEO/ Nejmar bëhet objekt i talljeve, shikoni me çfarë e krahasojnë

VIDEO/ Nejmar bëhet objekt i talljeve, shikoni me çfarë e krahasojnë

Nejmar

Nejmar është lojtari kyc i Brazilit dhe një shtyllë e rëndësishme për të ecur përpara. Por ai gjithashtu shquhet shumë si një lojtar që luan shumë me nervat e kundërshtarit. Në këtë Botëror ai është futbollisti që ka fituar më së shumti faulla, disa në mënyrë të rregull e disa me simulime.

Ai është bërë objekt i talljeve të shumta në rrjete sociale pikërisht për simulimet e tij. Në videon e mëposhtme mund të shikoni dhe krahasimet që i bëjnë simulimeve të tij me video qesharake.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve