VIDEO/ Momenti kur trupi i pajetë i 17-vjeçarit, i mbuluar me batanije merret me ambulancë 

Report Tv ka siguruar pamjet kur trupi i pajetë i 17-vjeçarit që u vra në Klos merret me ambulancë. Në momentin që u vra, banorët e zonës e mbuluan me batanije.


Lajmi kryesor:

Masakër në Klos! I shantazhuan vajzën në Instagram, babai vret 17-vjeçarin dhe të atin e tij! Plagos 2 të afërmit e të miturit e më pas vret veten


A.M./xy/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha