VIDEO/ Organizim model dhe pamje spektakolare, ceremonia hapëse e Botërorit shkëlqen me fishekzjarre

VIDEO/ Organizim model dhe pamje spektakolare, ceremonia hapëse e Botërorit shkëlqen me fishekzjarre

Spektakli i fishekzjarreve

Katar 2022 ka nisur rrugëtimin e tij gati një mujor. Në stadiumin "Al Bayt" në Al Khor është zhvilluar ceremonia hapëse, teksa nuk kanë munguar mesahzet, këngët, kërcimet dhe spektakli i fishekzjarreve.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Polemikat për Vlora Hysenin, e propozuara për kreun e SHISH, analisti: Gruaja më e besueshme për partnerët! S’u përjashtua nga Kurti për paaftësi

Polemikat për Vlora Hysenin, e propozuara për kreun e SHISH, analisti: Gruaja më e besueshme për partnerët! S’u përjashtua nga Kurti për paaftësi