VIDEO/ Publiku mbështet Luizin dhe grupin e tij 'LEK', dy drone në pak minuta, ja surpriza që i bënë fansat

VIDEO/ Publiku mbështet Luizin dhe grupin e tij 'LEK', dy drone në pak minuta, ja surpriza që i bënë fansat

Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli ndoshta mund të mos jetë i preferuari i banorëve brenda shtëpisë së Big Brother Vip, por mesa duket nuk ndodh e njëjta gjë jashtë saj. Ai dhe “grupi i tij LEK”, i cili përbëhet nga Kiara dhe Efi kanë marrë mbështetjen e publikut me anë të një surprize. Komunikimi me anë të dronëve mbi shtëpinë e Big Brother ka qenë mënyra e vetme për të mbështetur këngëtarin dhe “grupin| e tij.

Megjithëse produksioni e ka ndaluar, për Luizin kanë shkuar dy drone ditën e sotme, vetëm brenda pak minutave. Gjatë drekës banorët po rrinin jashtë në oborr dhe mundën t’i shikonin dronët për Luizin. Droni i parë, ishte një foto e Luizit dhe Kiarës për ditëlindjen e kësaj të fundit me mbishkrimin “Shqipëria ju do”

Ndërsa droni i dytë ishte me mbishkrimin “Valencia me Luanin! Miqtë e tu jemi ne populli jashtë! Ne besojmë tek ty. Love you grupi “LEK””, duke iu referuar grupit Luiz, Efi, dhe Kiara.

Sot akoma pa kaluar një muaj, Luizi numëron mbi 350K ndjekës në Instagram.

 

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • durres: 01/02/2023 22:31

    luiz kampjoni .fitore e don njerezia je djal yll .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re