Video që po bën xhiron e rrjetit, Belind Këlliçi harron se çfarë gënjeu 5 minuta më parë për emrin 'Belo'

Kandidati i Metës dhe Berishës për bashkinë e Tiranë Belind Këlliçi nuk është i qartë as për emrin që e kanë thirrur kur ka qenë i vogël.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Belind Këlliçi gjatë një interviste në një studio televizive duke shpjeguar sloganin që ka shpalosur për Tiranën, thotë se në fëmijëri e kanë thirrur me pseudonim ‘Belo’.

‘Është emri ‘nick name’ me të cilin mua çdo njeri nga mosha 6-7 vjeç më njeh!’- shprehet Këlliçi.

Por vetëm pak minuta më vonë, vetë Këlliçi zbulon se ky është një emër i menduar nga Forumi Rinor dhe stafi i tij.

‘Atë Belon e ka menduar stafi im Forumi Rinor me disa të rinj!’- u shpreh Këlliçi.

Gazetarja: Juve nuk ju njohin ende si Belind Këlliçi tani keni dalë me Belo!

 

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Sali: 02/04/2023 00:50

  Kush mundet te me tregoj a eshte gabel ky? Mbiemri e ka shume te nderuar.

  Përgjigju
 • Sajmir: 01/04/2023 07:18

  Ky është bole krejt jo belo ky është ai i transportit falas ????????????

  Përgjigju
 • Dakord: 31/03/2023 09:27

  Kopjon Erjon Veliajn edhe per kete se si gomar qe eshte mendon qe emri "lali eri" ja dha suksesin. Bol pa pike imagjinate.

  Përgjigju
 • Artan: 31/03/2023 09:18

  Këtë e njohin që nga fëmijëria me emrin Belind Kërriçi

  Përgjigju
 • aqif kapertoni: 31/03/2023 09:04

  o shqipe, sado m...mund te jete ky, 1001 here me i mire se shoku special i aleksit eshte !

  Përgjigju
 • Hajdar Aga: 31/03/2023 08:00

  O çfar tmerri Bello hajdari na u bo profesor pa shkoll të mesme e me universitet si Magjari Nard Ndoka. O çe ka gjet Shqiprin me gomer të till si Belindi e Nard Ndoka me shok. Obobobobobo mjer shqipria.

  Përgjigju
  • Qiro spermaj: 01/04/2023 12:26

   Voto pra o gomar velin hajdut ae ate doni ju injorantet patronazhist si puna e tij ahmetaj leftwrin Sajmir tahirin qe vjedhin se pwr ty orw mut ka rendesi Partia

 • Latif: 31/03/2023 07:41

  Kte e njofin dhe Bilo ose Bilush.

  Përgjigju
 • Çfarë xhiro po bën: 30/03/2023 18:16

  Kët se njef njeri

  Përgjigju
  • Pjeter: 31/03/2023 07:22

   Jo me kot e mori Saliu pas vetes Berrlind Kerriçin,i duhen njeres te jene ne nje sintoni ne pellitur!!!

 • Hasan Pordha: 30/03/2023 17:52

  O moj Shqypni e mjera Shqypni Ne 14 Maj zhvillon ti Zgjedhje per komuna dhe bashki Ke vene burra te vertete Qe nuk mbajne mend as emrin e vet

  Përgjigju
  • Sali: 02/04/2023 00:52

   Tamom lale

  • lom bylyri: 31/03/2023 08:47

   ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...lot

 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ Kina dhe Rusia, stërvitje të përbashkëta detare

Lufta në Ukrainë/ Kina dhe Rusia, stërvitje të përbashkëta detare