VIDEO/ Rama tërheq vëmendjen e BBC me veshjen në Samitin e Londrës, detaji që bëri ndryshimin

VIDEO/ Rama tërheq vëmendjen e BBC me veshjen në Samitin e Londrës, detaji që bëri ndryshimin

Kryeministri Edi Rama dhe liderët e tjerë në Samitin e Londrës

Ashtu si zakonisht, kryeministri Edi Rama ka tërhequr sërish vëmendje me veshjen e tij. Këtë radhë, Rama ka rënë në sy në Samitin e Ballkanit në Londër, aty ku u shfaq me atlete të bardha mes liderëve të Europës dhe Ballkanit Perëndimor.

Në fund të samitit, të gjithë liderët realizuan një foto zyrtare së bashku, e cila ka tërhequr jo pak vëmendje. Ka qenë prestigjiozja BBC, që ka shpërndarë në ‘Twitter’ një video-lajm, ku bën dhe një përshkrim tipik për kryeministrin Rama.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve