Video rrëqethëse/ I vranë djalin poshtë shtëpisë, nëna e Gentian Qarrit qan më të madhe, e mban djali tjetër

Ekzekutimi i Gentina Qarrit pranë banesës së tij ka bërë që familjarët të nxitojnë për tek vendi i ngjarjes. Në video shfaqet e ëma duke qarë me zë për të birin që ia vranë tek dera e shtëpisë, ndërsa vëllai i viktimës mundohet ta mbajë dhe ta largojë nga vendi i ngjarjes.  

Gentian Qarri ka qenë duke ecur në këmbë në lagjen ”29 Nëntori”, ndërsa autorët kanë qëlluar mbi 20 herë  nga makina e më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Pas atentatit, një makinë tip “Toyota” është djegur në Pyllin e Sodës dhe në bagazhin e saj është gjetur një kallashnikov, që dyshohet se është e autorëve

Pista kryesore e vrasjes së 40-vjeçarit është lara e hesapeve, pasi ai ka bërë 11 vite burg në Itali për trafikim droge.  


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me 20 plumba Gentjan Qarri në Vlorë! Gjendet e djegur një makinë me targa greke dhe një armë brenda saj, dyshohet e autorëve! Viktima i dënuar me 11 vite burg për drogë në Itali


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Arti i të bërit pyetjet e duhura

Arti i të bërit pyetjet e duhura