VIDEO/ Shikoni se ç’i bëjnë huliganët e Feyenoord autobusit të Romës

 

Duket se sfida midis Romës dhe Feyenoordit do të jetë më e ndezur nga se pritet. Nxehja e situatës ka nisur që sonte.

Shumë prej tifozëve në Tiranë janë edhe huliganë, fakt që mund të krijojë probleme.  Dy prej tyre, të cilët ishin holandezë, kanë përdhosur autobusin e skuadrës italiane, duke kryer nevojat e tyre dhe duke e filmuar këtë skenë, përballë hotelit ku do të grumbullohet skuadra e Romës në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Mbërrijnë Roma e Feyenoord! ‘Ndizet’ kryeqyteti, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit, flasin për Report Tv: Shqiptarët, miqësorë (VIDEO)


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik