VIDEO/ Shqiptarët s’e humbasin besimin, festojnë edhe pas humbjes së Kombëtares

Kombëtarja shqiptare e futbollit humbi 2-1 me Italinë në ndeshjen e parë të Grupit B në Europianin 2024, por tifozët shqiptarë nuk e humbasin besimin.

Tifozët shqiptarë edhe pas ndeshjes kanë qarkulluar rrugëve të Tiranës duke festuar dhe duke u rënë borive të makinave.

M.Q./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 4 gushtit në Himarë, Petro Gjikuria nis fushatën elektorale

Zgjedhjet e 4 gushtit në Himarë, Petro Gjikuria nis fushatën elektorale