VIDEO/ Skënderbeu dy humbje radhazi, Teuta fitore minimale në shtëpi! Durrsakët harrojnë humbjen tenistike

Ergis Arifi feston golin e parë në Superligë

Në stadiumin "Niko Dovana" në Durrës, Teuta fitoi 1-0 kundër Skënderbeut, po për javën e katërt në Superligë. Ndeshja u vendos nga goli i Ergis Arifit në minutën e 25-të. Djaloshi 16-vjeçar e nisi ndeshjen nga minuta e parë, duke ia shpërblyer besimin Diego Longos. Megjithë rastet e ndeshjes, skuadrat nuk prodhuan më gola, me Skënderbeun që merr humbjen e dytë radhazi në transfertë. Nga ana tjetër, Teuta harron humbjen tenistike 6-1 në Laç, duke marrë tri pikë.

GOLAT/ Të rinjtë bëjnë ligjin në Superligë, Teuta i falet një 16-vjeçari kundër Skënderbeut! Laçi përmbys Vllazninë (Renditja)

Ora 17:24
  • S.DH/KT/Shqiptarja.com

1 maji, a respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

Përplasje mes protestuesve në Universitetin e Kalifornisë, mbështetësit e Izraelit sulmojnë pro-palestinezët, 15 të plagosur