VIDEO/ S’ndalen protestuesit në Francë! Policët tërheqin zvarrë kolegun e tyre që u godit në kokë

VIDEO/ S’ndalen protestuesit në Francë! Policët tërheqin zvarrë kolegun e tyre që u godit në kokë

Tre policë francezë janë detyruar që të tërheqin zvarrë një koleg të tyre, i cili u godit nga një send në kokë dhe u rrëzua para tyre. Incidenti u regjistrua në periferi të një demonstrate të madhe në Paris, në ditën e nëntë radhazi të protestave kundër ligjit të sigurimeve të miratuar nga qeveria.

 


Lajmi kryesor:

Parisi ‘në flakë’! Mbi 1.8 mln protestues kundër Macron, kundër rritjes së moshës së pensionit! I vihet zjarri Bashkisë Bordeaux, polici pa ndjenja tërhiqet zvarrë nga kolegët (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Siguria e turistëve, bllokohen 5 varka artizanale dhe 1 traget në liqenin e Komanit! Në hetim pronari i tragetit, e kishte të paregjistruar e lundronte pa leje

Siguria e turistëve, bllokohen 5 varka artizanale dhe 1 traget në liqenin e Komanit! Në hetim pronari i tragetit, e kishte të paregjistruar e lundronte pa leje