(VIDEO) Tentuan të vrasin të riun në shtator pas sherrit për 400 mijë lekë, kapen dy lezhjanët (Emrat)

LEZHE-Arrestohen dy të rinjtë Kristjan Ndoci dhe Kristian Petuku 25-vjeç secili, pasi në 28 shtator në lagjen SMT, tek “Ura e Cenit  qëlluan me armë duke tentuar që të vrasin Saimir Nikollën 27-vjeç pas një sherri për 400 mijë lekë.

Report Tv zbardhi ngjarjen një muaj më parë dhe solli pamjet ekskluzive të momentit kur tentuan që ta vrasin, por fatmirësisht Nikolla shpëtoi.

Ndërsa sot autorët e plagosjes janë arrestuar dhe akuzohen për vrasje të mbetur në tentativë (lexo këtu dosjen e plotë).

VIDEO/ Tentativa për vrasjen e Nikollës

d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi për hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore?

Komento

Komente

  • Bab Dud Teqé Injorant Kavaja: 08/11/2019 14:12

    Bajga!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Arrestohet 35-vjeçari problematik në Korçë, qëllon në ajër me armë zjarri