VIDEO/ Tragjedi në Rusi, nxënësja qëllon për vdekje dy persona, më pas vetëvritet

VIDEO/ Tragjedi në Rusi, nxënësja qëllon për vdekje dy persona, më pas vetëvritet

Policia Ruse

Një nxënëse 14-vjeçare qëlloi për vdekje shokët e klasës në një shkollë në qytetin rus të Bryansk dhe më pas vrau veten, tha policia lokale në një deklaratë.

Si pasojë e të shtënave kanë mbetur të plagosur 4 persona të tjerë, ku të gjithë studentët u evakuuan, raportojnë mediat e huaja.

Policia deklaroi se nxënësja qëlloi nga arma e babait të saj dhe se shkaqet e hetimit ende janë në hetim e sipër.

 

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)