VIDEO/ U plagos efektivi i policisë, dalin pamjet e aksidentit në aksin Bulqizë-Shupenzë

Publikohen pamjet nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në aksin rrugor Shupenzë-Bulqizë.

Në aksident u plagosën dy persona, efektivi i policisë Selami Lusha dhe një drejtuesi i mjetit tjetër, Zenel Murra.

Siç shihet edhe në pamjet e publikuara në rrjete sociale, mjeti tip 'Benz' që u përplas me makinën e policisë po qarkullon në krah të kundërt.

Përplasja ka qenë e fortë dhe për pasojë efektivi i policisë i cili u plagos, është dërguar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

 


Lajmi kryesor:

Makina e policisë përplaset 'kokë më kokë' me një mjet tjetër në aksin Bulqizë-Shupenzë! Efektivi në gjendje të rëndë niset me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar