Videoja e imamit Elvis Naçi bëhet virale: Femrat duan makina të shtrenjta, meshkujt po detyrohen të vjedhin!

Ligjërata e fundit e imamit të njohur Elvis Naçi është bërë virale në rrjetet sociale. Ai është shfaqur si gjithnjë i drejtpërdrejte me meshkujt, flet për vepra që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit apo të mashtrimit.

Në këtë linjë, Naçi nuk ka nguruar të shprehet se janë femrat ato që i çojnë drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve. Duke mos i përgjithësuar, Naçi thotë se ka femra që duan jetë luksi e makina të shtrenjta, duke detyruar kështu meshkujt të shkojnë drejt vjedhjeve.

“Çfarë ndodh? Sot u dhe pas femrave, por femrat duan lekë, të bëjnë hajdut.  Po si? Femrat që e kanë lënë veten të jenë objekt pasioni për meshkujt zoti i udhëzoftë. Ti që je i dhënë për femrat dije se kanë kosto. Kur ajo hyn për shoping dije që ti duhet të vjedhësh se nuk ia del dot. Femra që shesin veten për pasion duhet të bësh 1 mijë e 1 zullume që të blesh ato që do ajo. Prandaj o njerëz të mirë mos bini pre e shejtanit se e filloni me femrën e mbaroni me vjedhjen e mbaroni me drogën Nuk ndërtoni dot kurrë familje të shëndoshë, nuk gëzon dot fëmijët”

Imami Elvis Naçi

Ndër të tjera, Naçi këshillon se njerëzit duhet ta konsiderojnë fisin si diçka të madhe, të përpiqen të ngrenë nivelin e jetesës.

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento

Komente

 • Frank: 04/09/2018 17:29

  Shum e vertete. Veshtire te gjesh femer qe te do sot. Gjitha dojne leke, makina, firmato. Jan degjeneru fare femrat e sotme. Te kesh 10 universitete nuk dojn tja din fare. Dojn trima, ata qe merren me mall, vagabonda. Djemt e mire shtrengojn dorjanen sot

  Përgjigju
  • Erik: 05/09/2018 09:52

   Jo mor mik jo, nuk jane te gjitha te tilla. Ky eshte koment seksist, qe ta neverit. Vjedhjet dhe kriminaliteti i te rinjve nuk vjen nga kerkesat per luks te femrave, por nga degradimi i shoqerise ne teresi, humbjes se rolit edukues te familjes dhe shkolles dhe nga kushtet ekonomike te dobeta ne teresi. Shoqeria dhe media promovon gangsterin, hajdutin e te fortin si njerez te suksesshem, ndersa femrat e bukura jane thjesht "trofejte" e tyre qe u rrisin me tej "madheshtine".

 • mulla-habibi: 04/09/2018 17:21

  Kushedi sa e lumtur do jete e jema e ktij jevgut qe nga injoranca dhe humbja shpreses per nje jete me te mire i japin vemendje ne nje vend si shqiperia,kur degjon broçkullat qe nxjer ky nga goja piset prej shpellari arab.Duhet te jete shume krenare ma mer mendja.Nejse bagetite qe jetojne ne shqiperi kte realitet meritojne.

  Përgjigju
 • dws: 04/09/2018 15:50

  I referohet aventuriereve, kshu qe mos merrni kot si gjithmone..

  Përgjigju
 • Aqif Kopertoni: 04/09/2018 14:39

  Muhabete korrakesh

  Përgjigju
  • tony: 04/09/2018 15:50

   Qe nga terminologjia qe perdor, je per te ardhur keq..

 • Klajd: 04/09/2018 14:37

  Mos lexoni vetem titullin por hapeni dhe degjoni komplet videon. Nuk ka aspak lidhje me ate qe doni te thoni ju

  Përgjigju
 • Jsjsjsjsshsh: 04/09/2018 14:24

  Qendrim seksist injorant.

  Përgjigju
 • Wayne: 04/09/2018 14:12

  Femrat sa ugurzeza (shuke ironinë)...

  Përgjigju
 • Toni Tirane: 04/09/2018 13:31

  Kjo eshte shume e vertete dhe eshte fenomen boteror.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Zbulohen 500 rrënjë kanabisi brenda një banese në Angli, vihet në pranga 29-vjeçari shqiptar: Shkova vetëm për t'i korrur