VIDEOLAJM/ Aktiviteti te Pediatria në Tiranë, shpresë e buzëqeshje për fëmijët në këto të vështira

Teksa jemi mësuar me lajme të rënda në këto kohë pandemie, pamje me të qeshura fëmijësh na vijnë nga Pediatria në Tiranë.

Disa klounë kanë menduar që të sjellin argëtimin kaq të domosdoshëm për fëmijët e sëmurë të shtruar në spital

K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tre oficerë të policisë së Parisit pezullohen për rrahjen e producentit me ngjyrë