VIDEOLAJM/ Anëtarja e 'Rithemelimit' në TV e familjes Berisha: Më jepni një snajper për Ramën, ta heq nëna qafe

Në Elbasan PD e Rithemelimit ka organizuar një protestë për rritjen e çmimit të karburantit. Qindra mbështetës u mblodhën në sheshin “Gensher” për të protestuar.

Mes tyre ishte dhe një grua e cila ka zgjedhur momentin për të dhënë një intervistë live edhe në televizionin e familjes Berisha. Ajo kishte një ‘zgjidhje’ se si të ulen çmimet.

“Mjerë popullin e shkretë çfarë e ka gjetur me një drogmen, që është në dorën e atij. Atë po nuk e hoqi qafe njeri, bini nënës një snajper edhe…(Fjalor banal) ta vras mu në lule të ballit. Çfarë do më bëjnë mua ata”, tha ajo.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • www.youngtribune.com: 12/10/2022 06:15

  Ket nanen do e morim partizane

  Përgjigju
 • Vlore vlore: 12/10/2022 01:12

  Mir thot allall se u ka mar frymen njerzve ka vjedh bashk me te tijet sa 10 salinj bashk

  Përgjigju
 • Tironsi: 11/10/2022 20:19

  PREJ INJORANTVE SI PUNA JOTE SKA PER TE ARDH BIRISHA NE PUSHTET E AS PASUESIT E TIJE.... E KENI MENJEN PERVEC SE ME VJEDH POR E DHE PER TE VRAR E PER TE DJEGUR KETE VEND. SE E DIM SE KY EDI VEC ME VJEDH ESHT.... POR JU TE Pe-Des TE VRISNI E TE DIGJNI E KENI MEJEN.... E KEQJA ME E VOGEL ESHTE EDI, E EKEQJA ME E MADHE ERJONI KOMUNALES....

  Përgjigju
 • Besnik: 11/10/2022 19:00

  Per fat te keq ka nja 600000 si puna jote Shqipnija plake matufe, qe e keni hor sapunin per djath edhe kto te PS Jan muta por ama Saliu e ka djeg Shqiperin 2-3 her e ka shit ke te gjith armiqt qe ka pas Shqiperija po dalin te gjitha por ju kurr Nuk do kuptoni se ju kan qorru e shurdhu Edi mund te ket vjedh por kurr Shqiperin Nuk do e shiste sic boni Sala.

  Përgjigju
 • Hasan: 11/10/2022 18:47

  Po rama na ka qendru mbi kok mi none si thu kshu

  Përgjigju
 • Bledi: 11/10/2022 18:45

  Ndihem keq sepse ata po ndikohen nga opozita qe opozit i thencin aman

  Përgjigju
 • Mira: 11/10/2022 18:22

  Berisha gjithmone ka nxitur urrejtje asgje te mire

  Përgjigju
 • Nora: 11/10/2022 18:21

  Flasin kot me kot sia kane idene se cfare thone

  Përgjigju
 • Sinqi: 11/10/2022 18:04

  A kta kan ikur te gjith nga mendorja

  Përgjigju
 • Pipa: 11/10/2022 18:04

  Kap nai kalli misri none fute mrapa

  Përgjigju
 • Kala: 11/10/2022 17:59

  Tu promovu urrejtje sade

  Përgjigju
 • Arnoldi: 11/10/2022 17:59

  Snajperi ty te hudh mrapc mi none. Se ma dot ndor

  Përgjigju
 • Goni: 11/10/2022 17:54

  Kjo eshte fytyra e vertet e pd se saliut

  Përgjigju
 • Turi: 11/10/2022 17:54

  Po si juk te vjen turp je dhe e moshuar

  Përgjigju
 • Meri: 11/10/2022 17:51

  Kultura e nji gruaje te moshuar,zero....,kjo femer duhet arrestuar per kercenim ndaj K.M te vendit.

  Përgjigju
 • Shkodra: 11/10/2022 17:33

  Mjer ato femi per ty . Te kisha pas nan do te kisha ba lanet kurr ne jet zdo me kisha pa ma

  Përgjigju
 • Vlora: 11/10/2022 16:45

  Pastaj thone pse i cojne ne burg. Te gjithe te barabarte para ligjit. Kjo duhet te veje brenda me kete deklarate kercenim drejtperdrejte i nje pushtetari. Te veje brenda te pakten ta ushqejme pa leke me taksat tona.

  Përgjigju
 • kastriot: 11/10/2022 16:35

  yy servila plera muti e do behet ai venede po vra berishen ti noje qe i beri gjemen shqiperise

  Përgjigju
 • Max: 11/10/2022 16:33

  Keta te nongrates nje surrat kane duan te vrasin ose te vjedhin vota per te marre pushtet...nuk e kuptojne qe populli nuk ju do dhe nuk ju vjen nga mbrapa se jeni kriminela.

  Përgjigju
 • Olti: 11/10/2022 16:22

  Po fol ti se sala i merr leket vazhdo mbeshteti

  Përgjigju
 • Eni: 11/10/2022 16:21

  Ka budallenj sa te duash si kto ka plot

  Përgjigju
 • fatmir: 11/10/2022 16:10

  ka akoma kafshe te tilla ne 2022

  Përgjigju
 • ergi: 11/10/2022 16:10

  po ik o nena qendis ne i corape se saliu merr leket ti ngel pa buke

  Përgjigju
 • Nali: 11/10/2022 15:51

  Po c’ lexojme e c’ na shohin syte???????? Kulmi..kjo jo vetem nene qe nuk mund te jete, por edhe ne boten e grave eshte turp ta lisosh…TUUUURP moj …Moj e pamend , qe ne vend qe te flasesh dy fjale me mend ne emer te thinjave qe ke, del flet si shpellare.???? Moj ky vend po sheh nje drite jeshile per dinjitet,per rregull , per njerzillek vetem ne saje te Edi Rames( edhe pse mund te kete vend per shume e shume reflektime sidomos ne nivelin e jeteses se pop) …Per here te pare ne gjithe keto vite tranzic nuk te vjen zor te thuash jam shqiptar.Por ju moj nenoke e shume si ty, jeni medusr te hani pa djerse e te mos paguani asnje detyrim shtetit…( se keshtu e beri Saliu kete vend, ndertoi perandori per familjen e tij dhe therrimet ja jepte disave si ty qe t’i rtinin ne kembet e tij???? ) Turp qe je ne qytet e jo ne xhungel

  Përgjigju
 • Askushi: 11/10/2022 15:44

  ME PAS NJE NEN BUCE SI TY DO ME VINTE TURP PLEHR TE VRAFT ZOTI KU TE DHEMB ME SHUM BAXHELL RRUGESH .

  Përgjigju
 • Babuli ta Nguli: 11/10/2022 15:39

  Shikoni se me çfar niveli meret partia wc pd. Me jashqitje të kti lloi si kjo femra monstër. Kjo për lekët që i ka dhën krimineli hajdut Salhe bajga bën kto deklarata. Kjo për lek vret dhe dobiçët e saj që se di se me kë i ka bër.

  Përgjigju
 • TA RRAS LALA: 11/10/2022 15:32

  Ore a ka shtet Shqipria ? ? ? Po mereni ktë e kalbeni në burg kjo fundërrin kjo skorje bën thirje direkt për Kanone live. Po ku është ligji ? Futeni aty ku e ka vëndin mos e loni të mir se kjo për 5 lek vret dhe klar hat e saj që si di me kë i ka.

  Përgjigju
 • Vani: 11/10/2022 15:31

  Paska marre veten ne qafe kjo nena qe eshte bere pjese e rithemelimit

  Përgjigju
 • Toni: 11/10/2022 15:30

  Rama per popullin ka bere shume per ta ndihmuar

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën