VIDEOLAJM/ Çfarë ndodhi? Luizi batuta me një fanse në Velipojë: Jam lakuriq, do thonë ka fjetur me të

Luiz Ejlli është padyshim artisti më i dashur për publikun, sidomos pas fitores së tij të suksesshme në BBV. Fama e ka ndjekur edhe pas përfundimit të spektaklit Luizin, madje edhe së fundmi ka pasur një episod mjaft të këndëshëm me një fanse në Velipojë.

Edhe pse në shumë raste të tjera ai nuk nguron dhe tregohet shumë i afërt me të gjithë, këtë herë ka refuzuar, sigurisht me shaka.  Ai shihet teksa i shpjegon fanses se është lakuriq, vetëm me rroba banje dhe fotoja mund të keqkuptohet.

“Jam lakuriq moj zemër, jam lakuriq. Do thonë pastaj kam fjet me të a, po ta tregoj, do thonë ke fjet me të…”.

Vajza duket se nuk e ka pritur mirë këtë reagim, teksa i ka kthyer “Avash more…”.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Itali-Shqipëri/ Goli i Bajramit, ‘çmenden’ tifozët kuqezi në Korçë

Itali-Shqipëri/ Goli i Bajramit, ‘çmenden’ tifozët kuqezi në Korçë