VIDEOLAJM/ Dua Lipa zgjedh Shqipërinë si vendin e preferuar për verën 2024

Atraksionet turisitike të Shqipërisë dhe përmirësimi i infrastrukturës për mikpritjen e turistëve, kanë bërë që “ambasadorja” jonë ndërkombëtarë, kengëtarja Dua Lipa, të shpalosë me bindje se vendi ynë është i denjë për të kaluar pushimet.

E ftuar në një podcast me moderatorë të huaj, Lipa u pyet se ku ka planifikuar të kalojë pushimet e verës së këtij viti.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare tha me bindje se zgjedhja e saj ishte jugu i Shqipërisë.

 

K.M//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

SHBA sanksionon rrjetin që rriti pasurinë e Millorad Dodikut

SHBA sanksionon rrjetin që rriti pasurinë e Millorad Dodikut